1808 SMD poistky jednorazové poistka na úrovni 0,2 A/0,5 A/1A/1,5 A/2A/3A/3.15 A/4A/5A/6.3 A/7A/10A. 1808 SMD poistky jednorazové poistka na úrovni 0,2 A/0,5 A/1A/1,5 A/2A/3A/3.15 A/4A/5A/6.3 A/7A/10A. 1808 SMD poistky jednorazové poistka na úrovni 0,2 A/0,5 A/1A/1,5 A/2A/3A/3.15 A/4A/5A/6.3 A/7A/10A.

1808 SMD poistky jednorazové poistka na úrovni 0,2 A/0,5 A/1A/1,5 A/2A/3A/3.15 A/4A/5A/6.3 A/7A/10A.

€15.25
Skladom
r41160

 • Bezpečnostné Normy: ŠTANDARD
 • Použitie: ŠTANDARD
 • Lámanie Kapacita: ŠTANDARD
 • Materiál: Medi
 • Číslo Modelu: ŠTANDARD
 • 1808 poistka: SMD poistky
 • Názov Značky: OKWK

 • Vezmite prosím na vedomie, že "nadpis" tento výpis obsahuje rôzne modely je ponúknuť viac možností.Prosím, vyberte žiaduce, jeden v & ľavej správu, keď budete pozrite sa špecifikovať, ktoré modle by ste chceli!!!!

  Ako čestný predávajúci venujeme sami ponúkať najlepšie produkty a služby.Chápeme, niekedy môžete mať problém s nákupom, ale čo to je prosím veríme, že sme vám vyskúšať to najlepšie, aby ste spokojní.Fair & Cieľom spätnej väzby je veľmi DÔLEŽITÉ pre našu povesť a budeme vám veľmi vďační, ak nás môžete kontaktovať pred odchodom, Negatívny/Neutrálne spätnú väzbu.Poďme spoločne riešiť problém najskôr pohodlie.

  Záruka

  1.- Jeden rok záruka .

  2.- Ak položka je chybný po prijatí by mala byť v 7days odo dňa doručenia pre výmenu za novú (Kupujúci by sa mali vrátiť všetky originálnych a nepoškodených položky v rámci re-predajného stavu).

  3.- Dodávame zdarma oprava služieb do jedného roka od zakúpenia.Pre prvých 1 mesiac sa budeme venovať jeden spôsob, ako náklady na dopravu( od nás na vašom mieste); Po uplynutí 1 mesiaca od nákupu kupujúci musieť zaplatiť dva spôsoby, ako náklady na dopravu.

  4.- Jeden sme si vrátený tovar zašleme vymeniť tie späť hneď ako je to možné.

  5.- Naša záruka sa nevzťahuje na výrobky, ktoré sú fyzicky poškodené alebo v rámci osn-normálnych prevádzkových podmienok v dôsledku nesprávneho používania alebo nesprávnej inštalácie na diely.

  Platby

  1.- Prosím, uistite sa, že váš platobný účet je k dispozícii skôr, než vám cenovú ponuku na položku.

  2.- Všetky platby by mali byť zúčtované do 7days po prijatí položky.Ak ste naozaj mať ťažkosti pri platení položky, kontaktujte nás prosím v prvom rade sme sa pomôcť ho vyriešiť.

  3.- Ak máte nejaké špeciálne žiadosť o podrobnostiach položky, prosím, napísať poznámku v objednávke.

  Zásielky

  1.- Môžeme loď produkty celý svet.

  2.- DHL, FedEx TNT UPS EMS Čína Príspevok Hongkong Post sú všetky k dispozícii.

  3.- Tovar vám bude zaslané s 3days po obdržaní platby.

  4.- Prosím, uistite sa, že vaša dodacia adresa a kontaktné telefónne číslo je správne, keď vám cenovú ponuku na položku.

  5.- Môžete sledovať situáciu vášho produktu na webovej stránke po ich dodávaný.

  Dovozné Dane alebo Cla

  1.- Dovozné clá, dane a iné poplatky, ktoré sa stalo vo vašej strane nie sú zahrnuté v cene položky.Tieto poplatky sa poskytnutá kupujúcemu.

  2.- Prosím, informujte sa u vás krajine?s Colný úrad určiť, čo tieto dodatočné náklady budú pred nákupom.

  3.- Prosím potvrdil podrobné informácie o doručení faktúry.Napríklad, koľko cenu by sme mali písať o nákladového listu, faktúry alebo ako popisujú položku, atď...

  Spätná väzba

  1.- Ako vaša spätná väzba je veľmi dôležitá pre náš rozvoj úprimne vás pozvať na dovolenku pozitívnu spätnú väzbu pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb.Ďakujeme za váš čas.

  2.- Náš program sa odísť späť rovnaké spätnú väzbu, aby vás po pozitívnej spätnej väzby.

  3.- Prosím, kontaktujte nás pred odchodom neutrálne alebo negatívne spätné väzby budeme snažiť v našich silách, aby riešili problémy.

  Ďakujem vám veľmi pekne za vašu podporu a máte pekný deň!

  Prosím, neváhajte a napíšte nám správu, ak máte nejaké otázky, radi vám s odvozom pomôžeme.

  A tešíme sa na vaše OBJEDNÁVKY!

  Štítky: 7s2p, 0603 poistka, 0805 poistka, 12v duálne napájanie, dióda fáza, elektrický motor potenciometer, poistky smd, 1808 poistka, poistka auta smd, 1206 poistka.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty