SMCBGLLCX1 Kompatibilné 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km DOM Vysielač

SMCBGLLCX1 Kompatibilné 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km DOM Vysielač

€10.79
Skladom
r214

  • Číslo Modelu: SMCBGLLCX1
  • Názov Značky: LODFIBER

  • MC Siete SMCBGLLCX1 Kompatibilné 1000BASE-LX SFP Vysielač (SMF, 1310nm, 10km, LC, DOM) Detaily Produktu SMC Networks Skutočné SMCBGLLCX1 Dodávateľa Meno LODFIBER Forme Typ SFP Max Rýchlosť prenosu Dát 1000Mbps Vlnovej dĺžke 1310nm Max Kábel Vzdialenosť 10km Rozhranie LC duplex Optické Komponenty FP 1310nm Typ Kábla SMF* DOM Podporu Áno, TX Power -9.5 ~ -3dBm Prijímač Citlivosť Obchodných Teplotný Rozsah 0 až 70°C (32 až 158°F) HTS-Harmonizovaný Kód 8517706000 Protokoly SFF-8472 MSA, IEEE 802.3 ah-2004 * ITU-T-G. 652 SMF podľa špecifikácie IEEE 802.3 z normy.Certifikácie kvality Kvality a normy sú základom LODFIBER.Sme odhodlaní poskytovať zákazníkom vynikajúce, standards-compliant produktov a služieb.LODFIBER prešlo mnoho systém kvality overovania, ako CE, RoHS, FCC, so sídlom medzinárodne štandardizovaný systém zabezpečenia kvality a prísne dodržiaval štandardizované riadenia a kontroly v priebehu design, vývoj, výrobu, inštaláciu a servis.Vezmite prosím na Vedomie: Inštalácia tretej strany vysielač nie je neplatné vaše sieťové zariadenia záruky.Sieťové zariadenia výrobcovia majú všetky usmernenia o tom, že záruku podpory na ich výrobky nebudú ovplyvnené.Doživotná Záruka na Všetky optických výrobkov v LODFIBER sú plne záruku za chyby v materiáli a spracovaní s doživotnou zárukou.Táto záruka sa nevzťahuje na poškodenie spôsobené nehodou, nesprávnym starostlivosti, nesprávnym použitím, nedbalosťou, normálne opotrebovanie, alebo fyzická členenie farieb a materiálov v priebehu predĺženej lehoty a použitie.Balenie a Označovanie Tento ľahko ovládateľný a dobre chránené vysielač balík bol označený a označené tak, aby sa predvolený LODFIBER normy.Prispôsobený etikete alebo obale riešenia sú k dispozícii na vyžiadanie.OEM a Colné Partnerstvo s rôznymi svetovej triedy OEM výrobcov pre viac ako 8 rokov, LODFIBER je schopný poskytovať prispôsobené vysoko kvalitné a cenovo efektívne riešenia pre všetky potreby a špecifikácie, vrátane optický dizajn, mechanické dizajn, Dosky plošných spojov (PCB) rozloženia a elektrické dizajn, software a firmware design, integrovaný montáž, konkrétne štítky, atď.S stúpajúci predaj a priaznivé spätná väzba od zákazníkov, LODFIBER bol rýchlo rozširuje po celom svete a je stať sa popredným poskytovateľom optickej komunikácie priemysel.Ak máte záujem o naše produkty, neváhajte nás kontaktovať na Zásielky LODFIBER môže loď cez FedEx, DHL, UPS, TNT, EMS alebo zákazník-usporiadané dopravcu.Položky sú často dodávané v rovnaký deň (niektoré vysielače môžu byť von z dverí za 20 minút).Ak nemáme na sklade žiadne našej globálnej sklady, zásielka bude odložené na 1-2 dni.DHL bude trvať 2-4 pracovných dní pre dodanie a FedEx len potrebuje 1-3 pracovných dní.Pre Španielsku, Taliansku, Brazílii a v niektorých ďalších krajinách, položky bude trvať dlhšie, aby sa dospelo spôsobené colným clearan

    Štítky: dom perignon sklo, dom perignon zber, dom perignon obrázok, dom perignon maľovanie, dom perignon uk, dom perignon tetovanie, dom perignon žiara, biely dom perignon, dom perignon prilba, dom perignon chladič.

  • Recenzie (0)

    Napísať recenziu

Súvisiace produkty