Hot Predaj Psa zubná pasta Zuby Čistiace prostriedky Pes Zdravý Jedlé zubná pasta pre Ústne Čistenie a Starostlivosť v 2 Príchutiach Top Hot Predaj Psa zubná pasta Zuby Čistiace prostriedky Pes Zdravý Jedlé zubná pasta pre Ústne Čistenie a Starostlivosť v 2 Príchutiach Top Hot Predaj Psa zubná pasta Zuby Čistiace prostriedky Pes Zdravý Jedlé zubná pasta pre Ústne Čistenie a Starostlivosť v 2 Príchutiach Top Hot Predaj Psa zubná pasta Zuby Čistiace prostriedky Pes Zdravý Jedlé zubná pasta pre Ústne Čistenie a Starostlivosť v 2 Príchutiach Top Hot Predaj Psa zubná pasta Zuby Čistiace prostriedky Pes Zdravý Jedlé zubná pasta pre Ústne Čistenie a Starostlivosť v 2 Príchutiach Top Hot Predaj Psa zubná pasta Zuby Čistiace prostriedky Pes Zdravý Jedlé zubná pasta pre Ústne Čistenie a Starostlivosť v 2 Príchutiach Top

Hot Predaj Psa zubná pasta Zuby Čistiace prostriedky Pes Zdravý Jedlé zubná pasta pre Ústne Čistenie a Starostlivosť v 2 Príchutiach Top

€1.98 €1.74
Skladom
r11638

 • Funkcia: non-jedovaté
 • Materiál: Pet Zubná Pasta
 • Flavor1: Vanilka
 • Platné Psa Plemena: Univerzálny
 • Flavor2: hovädzie mäso

 • Hot Predaj 2 Možnosti Pet Zuby Čistiace prostriedky Pes Zdravý Jedlé zubná pasta pre Ústne Čistenie a Starostlivosť

  Popis Výrobku:

  Typ Položky:Pet Zubná Pasta

  Príchuť:Vanilka,Hovädzieho Mäsa

  Funkcia:Non-jedovaté

  Cieľová Skupina:Psy

  Hmotnosť:75g

  Funkcie:

  1. Čerstvá Vôňa: zubnú pastu môžete vyriešiť psa ústne zápach pomôcť dostať váš vzťah oveľa bližšie.

  2. Krásna: môže získať pes zuby biele a aby si psov viac atraktívne a krásne.

  3. Zdravé: o toothpast má funkciu prevencia vzniku zubného rozkladajúcich a starnutie a môže zabrániť iných ústnych ochorení.

  4. 75 g Kapacita: jedna zubná pasta je 75g, a to môže splniť zubné čistenie na dlhú dobu, ktorá je hospodársky a praktické.

  5. Možnosti: k dispozícii sú dva varianty pre možnosť voľby, a môžete si vybrať obľúbenou podľa záľuby zvieratá.

  Balík Obsahuje:

  1 x pet zubná pasta

  Štítky: leskom a lesk pre dievča, zubné psa, anti domáce zvieratá, väzby domáce zvieratá, veľké jednorožec, pes toothpast, pet toothpast, barbi tričko, kúpiť jedlo chuť, pes zubná kefka a zubná pasta.

 • Recenzie (1)

  • Mikewd123

   Good product but moved 2 months until he arrived.

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty