Ftth SC UPC 1X2 Plc Singlemode Optických Splitter Fbt Optická Spojka Ftth SC UPC 1X2 Plc Singlemode Optických Splitter Fbt Optická Spojka Ftth SC UPC 1X2 Plc Singlemode Optických Splitter Fbt Optická Spojka Ftth SC UPC 1X2 Plc Singlemode Optických Splitter Fbt Optická Spojka Ftth SC UPC 1X2 Plc Singlemode Optických Splitter Fbt Optická Spojka Ftth SC UPC 1X2 Plc Singlemode Optických Splitter Fbt Optická Spojka

Ftth SC UPC 1X2 Plc Singlemode Optických Splitter Fbt Optická Spojka

€5.27 €3.43
Skladom
r11251

  • Materiál: plastové
  • Pôvod: CN(Pôvodu)
  • Certifikácia: ŽIADNE
  • Číslo Modelu: FTTH SC UPC 1X2 Optických Splitter

  • body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Otvoriť Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-height: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { width: 100px; height: 15px; float: left; } dd { width: 240px; height: 15px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #produktu-desc { width: 100%; height: 209px; } #popis { width: 100%; height: 50%; } #detaily { width: 100%; height: 50%; } .ui-box-hlava { height: 30px; font-size: 15px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-anchor: dediť; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-box-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { width: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

    1. Prijať dopravca-stupeň normy a majú silnú stabilitu

    2. Rovnomerne rozdelenie: distribuovať optického signálu siete rovnomerne na každý riadok.

    3. Nízke vloženie straty: Stratu nie je citlivá na vlnovej dĺžke svetla a môže uspokojiť prenos požiadaviek rôznych vlnových dĺžok.

    Model výrobku: SC/1-2

    Funkcie produktu: optický signál spojky, vetvenia a distribúcia

    Pracovná vlnová dĺžka: 1310/1550nm

    Pracovná teplota: -40 ° C ~ 85 ° C

    Počet rozhrania: 1+2

    Rozhranie model: SC-SC

    Linka dĺžka: 2m

    Farba: modrá + žltá

    materiál: plast

    Obsah balenia: 1 * FTTH SC UPC 1X2 Optických Splitter

    Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

    Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

    Štítky: optické vlákna v jednom režime, optické spojky, dvojité vlákno, optické kliešte, optické vláknové spojka, optický spojka orientek, ftth nástroj, spojka optický box, ftth auta, mikrotik vonkajšie.

  • Recenzie (0)

    Napísať recenziu

Súvisiace produkty