SCY NEW712 +++Čistej medi Korytnačka SCY NEW712 +++Čistej medi Korytnačka SCY NEW712 +++Čistej medi Korytnačka SCY NEW712 +++Čistej medi Korytnačka

SCY NEW712 +++Čistej medi Korytnačka

€47.32 €20.82
Skladom
r1111

 • Názov Značky: NoEnName_Null
 • Tému: Maskot
 • Regionálne Funkcie: Čína
 • Materiál: Medi

 • Doprava :

  čína vzduchu post Zvyčajne trvať 15-48 pracovných dní dorazí

  Ak chcete použiť iné express, prosím zanechať správu alebo chatu s nami on-line,

  dáme vám najlepšiu cenu, UPS, DHL, FEDEX, EMS, Čína Príspevok Vzduchu sú všetky k dispozícii.

  a pls byť starostlivo : DHL expedičný poplatok nie je vrátane vidieckych oblastí.u môžete vyhľadať na webovej stránke v prvom rade určiť, či odľahlých oblastiach.to musí platiť pre extral expedičný poplatok pre vidiecke oblasti.pls kontaktovať predajcu o detaily.vďaka

  Poznámka: dúfame, že prídete o čas, ale keďže toto je medzinárodná dodávka, doprava čas bude vysoko závislá na logistické spoločnosti a miestne počasie, zvyky/ciel, poštovné, dúfam, že sa vám za pochopenie.

  Hodnota Faktúra:

  Aby ste mohli získať tieto tovar, rýchle a platiť menej daňového (všetky dovozné dane sú kupujúci zodpovednosť), sme vždy sa faktúry v nižšiu hodnotu tak, že colné odbavenie bude oveľa jednoduché a rýchle.

  Ak nechcete, aby sa faktúry v nižšiu cenu, prosím informujte nás, akú hodnotu by ste chceli, aby ukázal, že na faktúru pri zadaní objednávky.

  Služba Záruka:

  ak ste dostali nesprávne, poškodené, chybné alebo položku nie, ako je popísané, prosím, kontaktujte nás pre čiastočné/plné náhrady alebo výmeny na naše náklady.

  pomôžeme vám vrátenie peňazí alebo výmenu do 5 dní produktu prijatí za predpokladu, že všetky originálne balenie a príslušenstvo sú v pôvodnom stave.

  ak chcete tovar vrátiť späť pre ďalšie riešenie, prosím kontaktujte nás vopred.kupujúci je zodpovedný za vrátenie poštovného za žiadnych okolností.

  Štítky: brošňa korytnačka korytnačka, korytnačka korytnačka figúrka, klinec korytnačka zlato, slnečné okuliare korytnačka vzorkované, korytnačka láka korytnačka, anklet korytnačka korytnačka, väčšie korytnačka korytnačka, kreatívne medi popolník korytnačka, náušnice korytnačka, wonens slnečné okuliare korytnačka.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty