STARTRC Je Vhodný pre DJI Mini 2/Yu Mavic Mini Oko Svetlo Vedúci Svetlo Blikajúce Svetlo Výstražné Svetlo STARTRC Je Vhodný pre DJI Mini 2/Yu Mavic Mini Oko Svetlo Vedúci Svetlo Blikajúce Svetlo Výstražné Svetlo STARTRC Je Vhodný pre DJI Mini 2/Yu Mavic Mini Oko Svetlo Vedúci Svetlo Blikajúce Svetlo Výstražné Svetlo STARTRC Je Vhodný pre DJI Mini 2/Yu Mavic Mini Oko Svetlo Vedúci Svetlo Blikajúce Svetlo Výstražné Svetlo STARTRC Je Vhodný pre DJI Mini 2/Yu Mavic Mini Oko Svetlo Vedúci Svetlo Blikajúce Svetlo Výstražné Svetlo STARTRC Je Vhodný pre DJI Mini 2/Yu Mavic Mini Oko Svetlo Vedúci Svetlo Blikajúce Svetlo Výstražné Svetlo

STARTRC Je Vhodný pre DJI Mini 2/Yu Mavic Mini Oko Svetlo Vedúci Svetlo Blikajúce Svetlo Výstražné Svetlo

€13.80 €7.86
Skladom
r10839

 • Certifikácia: ŽIADNE
 • Materiál: ABS
 • Značky: STARTRC
 • Pôvod: CN(Pôvodu)
 • Veľkosť: 5.88 x 3.19 x 2.17CM

 • 1. Tri pracovné režimy sú prijaté: konštantné svetlo-rýchle blikanie-sos signál, ktorý je v súlade s rôznymi scény zapínanie. (V každom štáte, dlhým stlačením pre 3S vypnutie napájania, nie je potrebné stlačiť často, a predĺžiť životnosť tlačidlá.)

  Pripomienka: Ak napätie je príliš nízke, LED svetlo sa automaticky vypne a vypnite, prosím, nabiť v čase.

  3. Oko svetlo je napájaný LIR2032 nabíjateľnú batériu, a je dodávaný s USB Android nabíjací kábel, ktorý môže byť použitý donekonečna.

  4. To trvá asi 1 hodinu, aby sa plne nabitá, a využiť čas z rôznych režimoch je iný.V konštantný svetelný režim, čas asi 2 hodiny, a v iných režimoch, čas bude dlhší.

  5. Prach plug lietadla, ktoré musia byť odstránené pred použitím oka svetlo.Tri typy prachotesný samolepky sú určené pre užívateľov vymeniť a použiť.

  Značka: STARTRC

  Farba: šedá

  Materiál: ABS

  Veľkosť: 5.88 x 3.19 x 2.17 CM

  Obsah Balenia:

  1 x oko svetlo

  1 x Android nabíjací kábel

  1 x nálepka

  Len vyššie obsah balenia, ostatné výrobky nie sú zahrnuté.

  Poznámka: Ľahké fotografovanie a rôzne displeje môžu spôsobiť farebné položky na obrázku trochu líšiť od skutočného vec.Meranie dovolené chyby +/- 1-3 cm.

  Štítky: dji, drine dji mini, prípade, mavic zoom, startrc mavic mini, kolesá mavic mini stick, crystal neba, mini kolesá mavic, 2 mini, kolesá mavic pro, dj mavic mini 2.

 • Recenzie (0)

  Napísať recenziu

Súvisiace produkty